Strona główna » 5 najlepszych szablonów WordPress na bloga

Szablon Wordpress na bloga Love Life
Szablon Wordpress na bloga Love Life

5 najlepszych szablonów WordPress na bloga

WordPress przeszedł długą transformację, od systemu blogowego do uniwersalnego rozwiązania do tworzenia różnych typów stron. Jednak ten CMS nadal pozostaje najlepszym narzędziem dla blogerów. Ma wygodny interfejs użytkownika i wszystkie niezbędne funkcji oraz opcję do tworzenia rozbudowanych blogów. Także można skorzystać z tysiący wtyczek i motywów, znaleźć sporo poradników i w końcu – zbudować profesjonalny blog.

Potwierdzeniem powyższych słów – o najlepszym narzędziu dla blogerów – są dane sadystyczne ze strony hostingtribunal.com. We wpisie „Jak dużo stron na świecie” można znaleźć informacji o liczbie blogów w 2019 r. Na początku roku było ich ponad 500 milionów, a 60 milionów z nich to blogi zbudowane na WordPress. Warto zaznaczyć, że na pierwszym miejscu w tym rankingu jest Tumblr: 440 milionów blogów zbudowane są za jego pomogą. Jednak w sierpniu Tumblr został wykupiony przez firmę Automattic, która opiekuję się WordPress. Czyli dla popularnego CMS już nie zostało konkurencji. 🙂

Jeśli więc planujesz zbudować blog, możesz śmiało wykorzystać WordPress. Po pierwsze, wśród wszystkich szablonów stworzonych dla tego systemu, liczba blogowych jest największa. Po drugie, można znaleźć sporo darmowych motywów, np. na repozytorium WordPress. Po trzecie, cena motywów dla blogów jest dużo mniejsza od innych szat graficznych dla tego CMS. Dlatego możesz wybrać rozbudowany płatny motyw blogowy w dobrej cenie.

Przygotowaliśmy dla Ciebie 5 najlepszych motywów dla blogów z oferty TemplateMonster. Mają wszystkie niezbędne funkcję i opcję do tworzenia profesjonalnych stron. Oprócz tego templatki mają dobre oceny i są wspierane przez ich twórców. Posiadają gotowe układy dla strony domowej, podstron i innych elementów witryny oraz rozszerzone opcje personalizacji. Dzięki temu łatwo dostosujesz ich wygląd do własnych potrzeb.

24.Storycle

24.Storycle - szablon WordPress na bloga
Szablon WordPress na bloga 24.Storycle

24.Storycle to uniwersalny motyw do tworzenia blogów. Posiada 15 unikatowych projektów dla strony domowej, które poświęcone są popularnym tematom niszowym. Do użytku dostępne są układy dla podstron, nagłówka i stopki. Dzięki temu możesz ustawić optymalny wygląd dla strony i dalej dostosować go do własnych potrzeb za pomocą rozbudowanych opcji personalizacji.

Motyw opiera się o Cherry Framework 5.1 i posiada kluczowe wtyczki Cherry. Do niego został dodany Elementor i dodatkowe wtyczki do niego: JetElements, JetMenu, JetBlog, JetTabs, JetReviews oraz JetTricks. Motyw także posiada rozszerzenie AMP, które przyspiesza ładowanie strony na urządzeniach mobilnych. Templatka także wspiera fonty webowe Google i technologię Retina.

Pobieranie – https://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-69580.html

Demo – https://www.templatemonster.com/pl/demo/69580.html

4News

szablon WordPress na bloga 4News
4News – szablon WordPress na bloga

Ten motyw świetnie nadaje się do tworzenia blogów oraz portalów informacyjnych. Główny nacisk w jego projekcie został zrobiony na duże obrazy i typografie. Dzięki temu uwaga odwiedzających skupia się na wpisach. Także warto wspomnieć o szerokim wyborze widgetów. Za ich pomocą możesz dodać różne typy zawartości na stronę.

Motyw jest oparty o najnowszą wersję Cherry Framework i zawiera kluczowe wtyczki Cherry, w tym Newsletter i Popup, projekty i usługi, opcje mediów społecznościowych. Templatka także posiada Elementor i dodatkowe rozszerzenia do niego: JetElements i JetBlog. Motyw również wspiera WPML, Yoast SEO, MailChimp i inne popularne wtyczki dla WordPress.

Pobieranie – https://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-69946.html

Demo – https://www.templatemonster.com/pl/demo/69946.html

KingNews

szablon WordPress na bloga KingNews
KingNews – szablon WordPress na bloga

Jeszcze jeden rozbudowany motyw do tworzenia blogów lub portalów informacyjnych. Do jego zalet można zaliczyć czysty projekt, obecność różnych widgetów i wtyczek oraz wygodne opcje zarządzania wyglądem. Także możesz skorzystać z Elementora aby zmodyfikować istniejące strony oraz stworzyć nowe za pomocą metody „Przyciągnij i upuść”.

Do motywu zostały dodane kluczowe wtyczki Cherry oraz MegaMenu, mediateka, manager pasku bocznego, formularz kontaktowy. Szablon posiada JetElement i JetBlog – wtyczki, które dodają szereg nowych widgetów do Elementora. Kod motywu zaprojektowany w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Dlatego templatka jest przyjazna do SEO.

Pobieranie – https://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-58404.html

Demo – https://www.templatemonster.com/pl/demo/58404.html

Love Life

Szablon WordPress na bloga Love Life
Szablon WordPress na bloga Love Life

Love Life to nowoczesny motyw do tworzenia blogów. W jego projekcie połączone są jasne kolory, duże obrazy i typografie oraz proste efekty animacyjne. Dzięki temu uwaga odwiedzających skupia się na wpisach i galerii. Do innych zalet projektu można zaliczyć wygodną nawigację. Dostać się do interesujących tematów można za pomocą menu, sekcji na stronie domowej oraz widgetów na panelu bocznym.

Motyw zawiera MegaMenu, mediatekę, manager pasku bocznego, formularz kontaktowy i formularz zapisywania na newsletter, opcje mediów społecznościowych itd. Do użytku jest dostępny Elementor i wtyczka JetElements, która wzbogaca wizualny kreator dodatkowymi widgetami. Motyw także wspiera WPML, Yoast SEO, MailChimp i inne popularne wtyczki dla WordPress.

Pobieranie – https://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-68261.html

Demo – https://www.templatemonster.com/pl/demo/68261.html

Kustrix

szablon WordPress na bloga Kustrix
Kustrix – szablon WordPress na bloga

W jego projekcie wykorzystane są różowe barwy i dodatkowe elementy graficzne, które sprawiają, że strona motyw nadaje się do tworzenia bloga kobiecego. Szablon posiada rozszerzone opcje personalizacji, w tym zarządzanie kolorami. Dlatego możesz dostosować templatkę do innych tematów niszowych.

Motyw zawiera popularne wtyczki wchodzące w Cherry Framework 5.1. Wśród nich można wyróżniać Cherry Sidebars, Cherry Socialize i Cherry PopUps. Do templatki został dodany PageBuilder i 25+ modułów treściowych. Za ich pomocą możesz tworzyć strony i zarządzać elementami na nich w trybie wizualnym.

Pobieranie – https://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-58389.html

Demo – https://www.templatemonster.com/pl/demo/58389.html  

 

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *