Strona główna » 5 najlepszych uniwersalnych szablonów WordPress

Uniwersalny szablon WordPress Magic
Uniwersalny szablon WordPress Magic

5 najlepszych uniwersalnych szablonów WordPress

Szablony WordPress uniwersalne. Można na nich postawić różne typy stron. Od prostego bloga, przez strony firmowe do rozbudowanych magazynów.

Monstroid2

Uniwersalny szablon WordPress Monstroid2
Uniwersalny szablon WordPress Monstroid2

Monstroid2 to najpopularniejszy motyw na stronie TemplateMonster marketplace. Jego pobrali 11K+ użytkowników. Popularność templatki jest związana z szerokim wyborem gotowych układów dla stron (300+) i elementów witryny (500+). Także można skorzystać ze specjalnego narzędzia Magic Button, które pozwala kombinować te układy i tworzyć własne rozwiązania graficzne dla stron.

Do motywu zostały dodane TM MegaMenu, TM Photo Gallery, TM Timeline i Contact Form 7, Cherry Newsletter i Popup itd. Monstroid2 posiada Elementor i wszystkich rozszerzeń do niego od zespołu ZEMEZ. To są JetElements, JetMenu, JetBlocks, JetTabs, JetTricks, JetBlog, JetWooBuilder, JetParallax, JetReviews, JetSearch, JetEngine oraz JetPopup. Templatka również wspiera fonty webowe Google i technologię Retina.

Kompatybilność z WooCommerce: wersja 3.5.x

Kompatybilność z WordPress: wersja 5.0.x- 5.2.x

Stworzony na bazie WordPress: wersja 5.0

Pobrać – https://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/monstroid2.html

Demo – https://www.templatemonster.com/pl/demo/62222.html

Monstroid

Uniwersalny szablon WordPress Monstroid
Uniwersalny szablon WordPress Monstroid2

To pierwszy flagowiec dla WordPress na stronie TemplateMonster, który pojawił się w 2015 r. Od Monstroid2 on się różni obecnością motywów potomnych zamiast układów stron. Chociaż do użytku także dostępne są gotowe układy nagłówku i stopki. Oprócz tego można wydzielić rozszerzone opcje personalizacji. To wszystko pozwala szybko wybrać optymalny projekt strony i dostosować go do własnych potrzeb.

Monstroid posiada szereg rozszerzeń, w tym Booked Appoinments, TM MegaMenu, TM Photo Gallery, TM Timeline, Contact Form 7, Cherry PopUps, Cherry Testimonials, Cherry Search, Cherry Team Members, Cherry Sidebars, Cherry Socialize, Cherry Projects. Do niego także został włączony Elementor i dodatkowe wtyczki JetElements, JetMenu, JetBlocks, JetTabs, JetTricks oraz JetBlog. Motyw jest responsywny i przyjazny SEO.

Kompatybilność z WooCommerce: wersja 3.0.x

Kompatybilność z WordPress: wersja 5.0.x- 5.2.x

Stworzony na bazie WordPress: wersja 5.0

Pobrać – https://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/monstroid/

Demo – https://www.templatemonster.com/pl/demo/55555.html

EasyJet

Uniwersalny szablon WordPress EasyJet
Uniwersalny szablon WordPress EasyJet

Ten motyw posiada tylko 12 unikatowych układów dla strony domowej, jednak ma swoje zalety. Do nich można odnieść stylowe projekty oraz czysty kod, który nie jest przeciążony elementami graficznymi a skryptami. W paczce z motywem znajdują się pliki PSD i obrazy komercyjne. Dzięki nim można szybko modyfikować wygląd obecnych projektów stron. Pomogą w tym także opcje personalizacji oraz Elementor.

Motyw opiera o Cherry Framework 5.1 i posiada popularne wtyczki Cherry. Do użytku także dostępne są MegaMenu, formularz kontaktowy i Elementor. A jeśli wyniknie potrzeba dodać nowe funkcje i opcje na stronę można skorzystać z popularnych wtyczek WordPress. Ten motyw jest kompatybilny z nimi. On także wspiera fonty Google i technologię Retina.

Kompatybilność z WooCommerce: wersja 3.4.x

Kompatybilność z WordPress: wersja 5.0.x- 5.2.x

Stworzony na bazie WordPress: wersja 5.2

Pobrać – https://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-65626.html

Demo – https://www.templatemonster.com/pl/demo/65626.html

Magic

Uniwersalny szablon WordPress Magic
Uniwersalny szablon WordPress Magic

Na tle innych motywów na tej liście Magic wyróżnia się jaskrawymi projektami zawierającymi stylowe efekty animacyjne. A tych projektów jest 13 dla strony domowej i każdy ma ciekawe rozwiązania graficzne. Także warto wydzielić przełącznik kolorów oraz dodatkowe opcje personalizacji. To pozwala szybko modyfikować gotowe układy w zależności od własnych potrzeb.

Motyw Magic został zbudowany w oparciu o Cherry Framework 5.1. Dzięki temu można skorzystać z rozbudowanych wtyczek Cherry. Oprócz nich templatka posiada WooCommerce, Revolution Slider, Elementor. Templatka wspiera WMPL, Yoast SEO, MailChimp i inne wtyczki ze strony wordpress.org. Ona ma czysty kod, który został optymalizowany pod kątem SEO.

Kompatybilność z WooCommerce: wersja 3.0.x

Kompatybilność z WordPress: wersja 4.2.x- 4.9.x

Stworzony na bazie WordPress: wersja 4.7

Pobrać – https://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/magic.html

Demo – https://www.templatemonster.com/pl/demo/63333.html

Wapuula

Uniwersalny szablon WordPress Wapuula
Uniwersalny szablon WordPress Wapuula

Jeszcze jeden ciekawy motyw do tworzenia popularnych typów stron. On oferuje 7 unikatowych projektów dla strony domowej, gotowe projekty dla podstron, nagłówku i stopki. Oprócz tego motyw wspiera Visual Composer i Elementor. Dlatego można wybrać jeden z tych kreatorów do modyfikacji obecnych stron oraz tworzenia nowych projektów za pomocą metody „Przyciągnij i Upuść”.

Ten motyw zawiera popularne wtyczki Cherry, w tym Cherry Projects, Cherry PopUps, Cherry Team Members, Cherry Service List, Cherry Socialize itd. Oprócz tego do użytku dostępne są Max MegaMenu, TM Timeline, VisualComposer (można zainstalować Elementor). Motyw wspiera ponad 900+ fontów webowych Google i technologię Retina. On jest responsywny i kompatybilny z przeglądarkami www.

Kompatybilność z WooCommerce: wersja 3.0.x

Kompatybilność z WordPress: wersja 4.2.x- 4.9.x

Stworzony na bazie WordPress: wersja 4.8

Pobrać – https://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-62666.html

Demo – https://www.templatemonster.com/pl/demo/62666.html

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *